Czy chodziło Ci o: CRM - Customer Relationship Management

CRM - Customer Relationship Management

 

CRM (ang. Customer Relationship Management) to system służący do wspomagania zarządzania relacjami z klientami. CRM to nie tylko system informatyczny ale raczej przyjęta strategia i filozofia działania firmy, która ma na celu poprawę kontaktów z klientami co z kolei przekłada się na dynamiczniejszy rozwój przedsiębiorstwa i lepszą realizację wyznaczonych celów np. utrzymanie stałych klientów.

 

Mikro i małe firmy nie są zainteresowane wdrożeniem drogich i skomplikowanych systemów CRM i dlatego właśnie powstał system mAsystent 2007, który uzupełnia lukę między prostymi programami typu PIM a rozbudowanymi systemami CRM.

 

mAsystent 2007 nie jest typowym CRMem gdyż został zaprojektowany jako kompleksowe narzędzie typu PIM (ang. Personal Information Manager) przez co nadaje się do zarządzania informacjami prywatnymi takimi jak terminy, zadania itp. Z tym, że w odróżnieniu od typowych terminarzy mAsystenta wyposażono dodatkowo w rozbudowany moduł zarządzania kontaktami tzw. menedżera kontaktów (ang. Contact Manager) w którym możecie Państwo zbudować bazę danych dotyczących Państwa kontaktów biznesowych. mAsystent pozwala stworzyć wspólną bazę klientów, kontrahentów lub partnerów biznesowych dostępna dla wszystkich pracowników w sieci lokalnej przedsiębiorstwa. Do każdego z kontaktów wprowadzonego do bazy można przyporządkowywać kilkadziesiąt informacji takich jak nazwa kontaktu, telefony, adresy e-mail, daty urodzin, uwagi itp. Można zarządzać także historią kontaktów, ustawiać przypomnienia np. kiedy i w jakiej sprawie zadzwonić do klienta itp.

 

Ponadto będąc poza firmą także można mieć dostęp do listy kontaktów, wiadomości firmowych, zadań służbowych itp. ponieważ mAsystent umożliwia Państwu automatyczną wymianę danych poprzez dowolne konto pocztowe z dostępem POP3/SMTP. W związku z tym będąc z dala od komputera firmowego można zaimportować aktualną bazę do swojego komputera i pracować na niej tak jakby Państwo siedzieli w firmie.

 

CRM customer relationship management

 

mAsystent 2007 to program typu PIM (Personal Information Manager) czyli zarządca informacji osobistej służący do kompleksowego organizowania informacji osobistej (terminy, adresy, telefony, notatki, kody PIN, numery kont bankowych itp.). mAsystent 2007 to nie tylko rozbudowany program typu PIM ale całe centrum informacyjne dzięki, któremu będziecie Państwo zawsze na bieżąco z informacjami z kraju, świata, giełdy, kursami walut, pogodą itp. Program szczególnie przyda się osobom czynnym zawodowo, które muszą przechowywać różnego rodzaju informacje oraz chcą mieć do nich błyskawiczny dostęp.

 

Gwarancja bezpieczeństwa danych

 

mAsystent 2007 PIM należy do grupy aplikacji typu desktop, które instaluje się w środowisku Windows 2000/XP/2003/Vista w komputerze użytkownika a tym samym użytkownik ma pewność, że dane wprowadzane do mAsystenta przechowywane są jedynie na dysku jego komputera lub w jego sieci LAN. Wszystkie dane zapisywane w programie mAsystent są szyfrowane i można ograniczyć do nich dostęp przez ustawienia haseł dostępu do programu lub sekcji z poufnymi danymi.

 

Customer Relationship Management CRM

Relationship CRM Customer Management

MAsystent 2007 | Co to jest PIM? | Co to jest CRM? | Zrzuty ekranu | Zarządzanie czasem | Odtwarzacz radiowy | Inne produkty