Z tego miejsca pobierzesz odtwarzacz stacji radiowych online

Odtwarzacz stacji radiowych online

 

Program mAsystent 2007 został wyposażony w bezpłatny odtwarzacz stacji radiowych o nazwie mAsystent RADIO dzięki, któremu możecie Państwo słuchać wszystkich stacji radiowych, które nadają swoje audycje w Internecie. Wystarczy dodać stację radiową do listy rozgłośni online i już można słuchać radia w domu lub pracy bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania.

 

Odtwarzacz stacji radiowych online

 

W odtwarzacz stacji radiowych wbudowano ponad 250 różnych stacji muzycznych, informacyjnych itp. Dzięki temu każdy z użytkowników znajdzie coś dla siebie począwszy od stacji z muzyką klasyczną, poprzez lata 80. a skończywszy na muzyce klubowej oraz techno. Listę stacji można wymieniać z innymi osobami oraz przyporządkowywać określone rozgłośnie do różnych kategorii (czyt. rodzaj radia).

 

W najnowszej wersji programu wbudowano katalog stacji radiowych online dzięki czemu użytkownik może słuchać wielu tysięcy stacji radiowych z całego świata wybierając tylko te które mu odpowiadają.

Radio internetowe mAsystent

 

mAsystent 2007 z pełnym wsparciem technicznym za 0 PLN

 

mAsystent 2007 jest darmowym produktem udostępnianym na licencji freeware. Z tym, że w odróżnieniu od innych programów jest oferowany wraz z pełnym wsparciem technicznych producenta.

 

 

Odtwarzacz radia online

Odtwarzacz stacji online radiowych

MAsystent 2007 | Co to jest PIM? | Co to jest CRM? | Zrzuty ekranu | Zarządzanie czasem | Odtwarzacz radiowy | Inne produkty